Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Amazon gözden geçiren aramayı nasıl yürütürsünüz?

Özellikle Amazon hakkında konuşursak, e-ticaret işi iki temel açıdan kaliteli görüntüler ve müşteri yorumları üzerine kurulmuştur. Resimler, bir ürünün ne olduğu konusunda net bir anlayışa sahip olmalarına yardımcı olurken, müşteri incelemeleri onlardan paralarını harcama ihtiyacı duyup duymadıklarına karar vermelerine yardımcı olur. Yalnızca birkaç yoruma sahipseniz veya negatif değerlendirmeler hesabınızda geçerli ise, ürün sayfası ziyaretçilerini ödeyen müşterilere dönüştürme şansınız az. İncelemeler, Amazon'da başarılı bir ürünün inanılmaz derecede kritik bir bileşenidir. Satıcıların envanteri perakende etmelerine ve ürün sıralamalarını etkilemelerine yardımcı olurlar. Elinizdeki incelemeler ne kadar çoksa, rekabet şansınızdan envanterinizi satma ihtimaliniz de o kadar yüksektir. İncelemeler müşterilere ikna edici bir mesaj olarak hizmet eder ve envanterinizi satın almalarını sağlar.

Bu bilgiler mümkün olan en çok sayıda organik ve yüksek kaliteli inceleme almak için mümkün olan her şeyi yapmanızı önerir. Ürün incelemelerini nasıl elde edebileceğiniz çok sayıda kanıtlanmış yolu vardır. Bununla birlikte, Amazon'ların son zamanlarda sıralama politikalarını teşvik edilen incelemelere dönüştürdükleri gibi günümüzde bunların hepsinin etkili olamayacağının farkında olmalısınız. Bu güncellemeye göre, müşterilerinizden indirimler, hediye kartları, hediyeler vb. Karşılığında ürün sayfasında incelemelerde bulunmalarını isteyemezsiniz. Ayrıca, Amazon profesyonel yorumcularıyla iletişime geçmenizi ve karşılığında incelemeleri bırakmalarını istemem. ücretsiz ürünler. Bu Amazon şartları ile optimizasyon kampanyanızı oluşturmalısınız. Aksi takdirde, tüm gözden geçirmelerinizi kaybetme ve sıralamada düşüş gözlemleme riskini yaşıyorsunuz.

Bu kısa yazıda, Amazon incelemesini nasıl yapacağınızı ve Amazon'daki satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak ücretsiz ve organik incelemeleri nasıl yapacağınızı açıklayacağım.

Amazon incelemesi arama işlemi

  •  Araştırma Amazon 

İncelemeler kampanyanızı oluşturan ilk aşamada, TOP Amazon yorumcularını hazırlayın. Amazon sistemini ararken, TOP 10,000 Amazon incelemecilerini listeleyen bir sayfa bulabilirsiniz. Bu liste katılımcıları, farklı ürünler hakkında ilginç ve yararlı değerlendirmeler yazan yazarlar ve sıradan müşterilerdir. Bu liste düzenli olarak güncellenerek, en usta yazarları gösteriyor. Şeref Listesi olarak da adlandırılan bir diğer rütbe, önceki dönemlerde yüksek sıralamaya sahip olan yazarlara ödül verirken, TOP İnceleme Sıralamaları şu an en iyi katılımcıları sergiliyor.

Ürün kategoriniz ve nişinizle ilgilenen Amazon incelemecilerini aramak önemlidir. En çok, envanteriniz için iyi bir yorum yazmaya ilgi duyacaklar. Bir artı daha fazla, sattıklarınızın büyük bir olasılıkla yetkili olduklarıdır. The TOP Reviewer Rankings listesinde sunulan çıkarları listesine bakarak uygun bir gözden geçiren bulabilirsiniz.

  • Alanınızda yetkili olduğunu düşündüğünüz yorumculara bir e-posta gönderin

Ürünleriniz hakkında yazabilecek uygun yorumcuları seçtikten sonra, gerekli tüm ayrıntıları tartışmak için onlarla iletişime geçmeniz gerekir.

Böyle bir şey yazabilirsiniz: "Hesabınızı TOP Amazon yorumcularının listesinde buldum. Kategorimdeki ürünleri incelediğinizin farkına vardım. Yazı tarzınızı beğendim ve birbirimize yardımcı olabileceğimize inanıyorum. Yeni maddesimi 'markanızı ve ürün tipini + bazı önemli ayrıntıları denemek ister misiniz?' Sizden dürüst ve organik bir incelemeniz memnun olur. Umarım gelecekte işbirliği yapacağız. Saygılarımızla, "adın, şirketin adı"

İncelemecilerin sizinle işbirliği yapmayı kabul etmeyecek durumda olmalısınız. Bununla birlikte, bir çok yorumcu ile iletişim kurarsanız, bazı iyi değişkenler bulacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey kalıcı olmak ve nazik olmaktır.

  • Amazon inceleme kurallarını takip edin

Başlangıçta belirttiğim gibi Amazon, satıcıların hesaplarında ürettikleri incelemenin doğasına karşı kendi katı kurallarına sahiptir. Amazon, müşterilere en doğru arama sonuçlarını sunmak için mümkün olmaktadır. Organik incelemeler hem sıralama sistemini hem de alışveriş yapan kişileri yanıltabilir. İşte bu yüzden Amazon gözden geçirme yönergelerini sıkılaştırdı, teşvik edilmiş ve ödenen incelemeleri yasakladı.

Bu nedenle, ürün sayfanızdaki tüm incelemelerin doğal görünmesini ve yalnızca olumlu sonuçlar getirmesini sağlamanızın nedeni budur. En iyi incelemeciyi sizin için geribildirimde bulunmasını istemekle Amazon kurallarını doğrudan kısıtlamıyorsunuz demektir. Bununla birlikte, onu gizli tutmak ve her şeyi oldukça doğal görünmek daha iyidir. Elde edilen bir incelemeyi revize etmeli ve organik görünmesi için bazı düzeltmeler yapmalısınız.

Bir şey daha, aynı anda tüm incelemeleri yayınlamamaktan veya kısa bir süre içinde çok fazla inceleme üretmekten kaçınmanız gerekir. Amazon'un ürün sayfanıza olan şüphelerini arttıracak ve kısa süre önce yayınlanan tüm incelemeler kaldırılabilir.

Müşteriler organik incelemeleri reklamlardan veya ücretli postalardan ayırt edebilir. Sahte değerlendirmeler ortalamadan daha uzun sürer ve bir ürün açıklaması veya broşür gibi yazılır. Bu incelemelerde genellikle video materyalleri ve görüntüler bulunur.

İncelemelerin sahte olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Genel olarak, değerlendirmeleri değerlendirmek ve geçerliliğini doğru bir şekilde belirlemek zordur. Sahte inceleme algılama, sahte incelemenin yazarı onaylamazsa doğrudur. Şirket değerlendirmeleri barındırıyorsa, onları tespit etmek kolaydır. Örneğin, Amazon kamuya açık bilgileri araştırıp analiz edebilir. Bir sitedeki tüm kullanıcı etkinliklerini izleyebildikleri için, belirli bir incelemenin organik olarak nasıl olduğunu tespit etmek bir sorun teşkil etmez. Alışılmadık davranışların birçoğu algılanabilir. Bununla birlikte, bu veriler platform dışından insanlar tarafından kullanılamaz.

Kural olarak, organik incelemeler toplu olarak ve birbirlerinden birkaç gün sonra yayınlanır. Bu teknik ağırlıklı olarak yeni şirketler tarafından kullanılmaktadır. Kısa süre önce piyasaya sürülen ürünlerin bir ay boyunca 100 yorum yaptığı zaman, doğal olmayan görünüyor. Bazı ünlü markalar ayda çok fazla inceleme yapamazlar.

Dahası, bu incelemeler aynı ifadeyle ve hatta benzer biçimde sahnelenen kullanıcı fotoğrafları ile ayırt edilir.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2022, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport