Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Semalt: Diğer Web Sıyırma Hizmetlerinden Daha İyi İstemi Var mı?

Veri bilim dünyayı son trendleri belirleme ve geleceği tahmin etme yetenekleri ile değiştiriyor. Son aylarda çeşitli web kazıma hizmetleri başlatıldı, ancak PromptCloud en önemli ve en güçlü kişilerden biri.

PromptCloud ile, birden fazla web kazıma görevini kolayca halledebilir ve gerçek zamanlı olarak veri elde edebilirsiniz. Bu araç, web sayfalarınızı dizinlemenizi kolaylaştırır. Düşük kaliteli web kazıma hizmetlerinin yüksek frekansta veri ayıkladığını söylemek güvenlidir. Bunun aksine, PromptCloud, kaliteden ödün vermeden hem dinamik hem de basit web sayfalarından veri silmenizi sağlar. Artı, bu araç içeriğinizdeki tüm gramer ve yazım hatalarını giderir ve size okunabilir ve ölçeklenebilir sonuçlar sunar. Veriler tamamen kazınca, etkileşimli API'sinden JSON, CSV veya XML formatında indirebilirsiniz. Alternatif olarak, kazınmış  içeriği  FTP veya Amazon S3 hesabınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca, PromptCloud yararlı içeriği Google Drive, Box.net veya Dropbox'ta saklamanıza izin verir.

Diğer web kazıma hizmetleri:

 1. Import.io: 

İthalat.io, etkileşimli ve eşsiz bir web kazıma hizmetidir. En çok, çok sayıda web sayfasından verileri rahatlıkla sıyırabilmenizi sağlayan kullanıcı dostu arayüzü ile bilinir. Kazıma geçirilen bilgiler sadece birkaç tıklama ile CSVA'ya ihraç edilebilir ve bu hizmeti kullanmak için herhangi bir kod satırı yazmanız gerekmez. Bunun yerine, Import.io, çalışmalarınızı kolaylaştırmak için 1000'lü API'lere sahiptir ve her gün çok miktarda veri getirmek için makine öğrenme teknolojisini kullanır. Import.io'nun ücretsiz uygulaması Linux, Mac OS X ve Windows kullanıcıları için mevcuttur.

 2. Webhose.io: 

Import.io gibi, Webhose.io da İstenilenCloud için iyi bir alternatiftir. 200'den fazla dili destekler ve çıktı verilerini RSS, JSON, CSV ve XML formatlarında kaydeder. Aslında çok sayıda web sayfasını dizine eklemek için inanılmaz bir web tarama teknolojisi kullanan tarayıcı tabanlı bir uygulamadır. Artı, işinizi kolaylaştırmak için bir API vardır ve aylık 1000 web kazıma isteğini gerçekleştirebilir.

 3. Dexi.io: 

Dexi.io, aynı zamanda CloudScrape olarak da bilinir, internetteki en iyi ve en ünlü internet kazıma servislerinden biridir. Bir seferde birden çok web sayfasından verileri silmenizi sağlar ve çıktılardaki tüm yazım hatalarını düzeltmek için tarayıcı tabanlı bir düzenleyici ile birlikte gelir. CloudScrape'in en belirgin özelliklerinden biri, adsız veri çıkarma seçenekleri sunduğu ve kimliğimizi gizlemek için çok sayıda proxy sunucusuna sahip olmasıdır. Onun ücretsiz sürümü sınırlı sayıda seçenek ile birlikte geliyor, ancak ücretli sürümü, bir saat içinde yüzlerce ila binlerce web sayfası kazabilmenizi sağlayacak ve maliyeti ayda 29 dolardır.

 Göstermek ister misin? 

Şüphesiz, PromptCloud, veri kazıma ve web sürünmelerin öncüsüdür. Hem profesyonel hem de profesyonel olmayan kişiler için uygundur ve herhangi bir teknik bilgi veya kod satırı gerektirmez. Ham veriler, ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak düzenlenir ve yapılandırılır ve PromptCloud, temelden gelişmiş web kazıma görevlerine kadar işleyebilir.

View more on these topics

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport