Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Düşüneceğiniz Yazılım Kazımak İçin En İyi Site Listesi - Semalt Expert

Günümüzde, hem kişisel hem de ticari web kazıma projeleri için yüzlerce web kazıyıcı hazırdırÇevrimiçi pazarlamacılar, faydalı bilgileri elde etmek için  web kazıma araçları, trafik kaynakları, anahtar kelimeler ve değerli bağlantılar gibi rakip sitelerini oluşturur.

Çevrimiçi pazarlama endüstrisinde, veriler web veri entegrasyonu, web indeksleme, web sitesi değişikliği algılama ve fiyat karşılaştırması gibi çeşitli amaçlar için oldukça kullanılıyor. Web veri çıkarıcı olarak da bilinen web kazıyıcılar, Python, Java ve Ruby programlama dillerinde yapılan motorlardan bilgi çıkarmak için tasarlanmıştır.

Site Kazıma Yazılımı Düşünmek

Web kazıma yazılımı blogcuların ve webmasterların, yapılandırılmış formatlardaki hedef web sitelerindeki iletişim bilgileri ve e-posta adresleri gibi verileri çıkarmalarına olanak tanır. Bir site kazıma yazılımı hem yapılandırılmamış hem de yarı yapılandırılmış verileri XML ve HTML formatından kolayca bir veritabanında saklanabilecek yapısal verilere dönüştürür.

Web kazıyıcı, webmasterların kopyalama yapıştırma teknikleri kullanılarak çıkarılamayacak kadar büyük miktarda veriyi otomatik olarak toplamasına olanak tanıyan maliyet tasarruflu ve zaman kazandıran bir yazılımdır. Yaklaşan web veri çıkarma projeleriniz için düşünülmesi gereken esnek web kazıma araçlarının bir listesi.

Mozenda

Mozenda, büyük miktarda veriyi web'den ayıklamak için en hızlı ve en kolay yol için tasarlanmış ücretsiz bir site kazıma yazılımıdır. Bulut Hizmetinin gücü ile depolama sisteminizi kullanarak veri almak ve yönetmek için Mozenda yazılımını kullanabilirsiniz. Mozenda yazılımı, verilerinizi gerçek zamanlı olarak elde etmek için web kazıma görevlerinizi zamanlamanıza izin verir.

Bu yazılım son kullanıcılara, kullanıcıları web sitesi sahipleri tarafından algılanıp engellenmek üzere IP adreslerini otomatik olarak döndüren anonim bir proxy özelliği sunar.

İçerik Kapmak

İçerik Kapmak hem web tarama işlevselliği ve Google E-Tablolar ve Google Dokümanlar ile önceden paketlenmiş entegrasyon içeren güçlü ve ölçeklenebilir bir site kazıma yazılımıdır. Bu görsel editör, web yöneticilerine ve çevrimiçi pazarlamacılara gerçek zamanlı olarak geniş veri setlerini ayıklamak için yardımcı olan bir nokta tıklama arayüzü kullanır.

İçerik Kapmak yazılımı,  kazınmış içeriğin  kalitesini artırmak için son kullanıcı komutlarını otomatik olarak yapılandırır. Bu yazılımla, kazınmış bilgileri kolayca işleyebilir ve aracıları herhangi bir sitede çalıştırabilirsiniz. 

HarvestMan HarvestMan, son kullanıcıların sitemaplarına göre web sitelerindeki görüntü ve belgeleri ayıklamak için kullanılan bir Python tabanlı site kazıma yazılımıdır. Bu, kullanıcı tarafından belirlenen komutlara göre web kazıma görevlerini etkili bir şekilde yerine getiren bir komut satırı uygulamasıdır.

Import.io

Import.io tüm web sayfalarını iyi belgelenmiş bir tabloya dönüştüren ücretsiz bir site kazıma yazılımıdır. Bu yazılım, Microsoft Excel ve Google E-Tablolar gibi entegrasyon özelliklerine erişmek için API'nızı oluşturmanızı gerektirir. Import.io ayrıca karmaşık web kazıma hizmetleri arayan kuruluşlar için premium iş seviyesi seçeneği sunduğunu unutmayın.

ScraperWiki

Buradan webmaster'ları ve çevrimiçi pazarlamacılar web'den verileri meşru hale getirmeye teşvik eden bir sitedir. ScraperWiki, web kazıma becerilerini keskinleştirmek ve tutarlı sonuçlar almak için çalışan web yöneticileri için önerilir.

ScrapeBox

ScrapeBox, bir web sitesindeki değerli bağlantılar, URL'ler ve e-postalar gibi bilgileri çıkarmak için kullanılan yüksek kaliteli bir siteyi kazıma yazılımıdır. ScrapeBox ile, arama motorları tarafından işaretlenip alınmasını önlemek için metin ve yorumları çapa alabilirsiniz.

Web sürtme, web siteleri düzen değiştirdiğinde bile kesintisiz bilgi almaya devam etmenize izin verir. Yüzlerce web kazıyıcı hem ticari hem de kişisel kullanım için hazırdır. Ayrıca, kurşun üretimi, risk yönetimi gereksinimleri ve rekabetçi fiyat analizi için sitenizi kazıma yazılımını kullanabilirsiniz.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport