Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Örneğin, e-ticaretteki SEO hizmetlerinin temelleri konusunda, Amazon'daki çevrimiçi işlerle bana yardımcı olabilir misiniz?

Genel olarak ele alındığında, e-ticaret projelerindeki SEO hizmetleri, örneğin Amazon indirimli nakliye işinde, örneğin A9 arama sıralaması algoritması etrafında dönmektedir. Ve bu özel durumda, tüm e-ticaret SEO hizmetleri tam bir anlayışa ihtiyacınız olduğu anlamına gelir - sadece tam olarak ne sıralama faktörleri esas A9 algoritması tarafından kullanılan, nasıl her biri için arama sıralamasını belirlemek için bunları kullanarak bilmektir © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır. Verilen ürün orada satışa sunulmuştur ve bu amaca yönelik olarak çalışma şekli. Olduğu söyleniyor, Amazon'da optimizasyon sürecine kısaca bir göz atalım ve e-ticarette iyi SEO hizmetleri hakkında her şeyi açıklığa kavuşturalım. Öyleyse araştıralım.

E-ticaret SEO Hizmetleri - All About You Amazon Optimizasyon Bilinmesi Gerekenler © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır.

Her şeyden önce, onunla yüzleşelim - e-ticarette SEO hizmetleri, özellikle de Amazon damlalık nakliye işi, ağırlıklı olarak listelenen ürünlerin üst kısmında iyi hedeflenmiş ürün aramasında sıralamayı hedeflemektedir. Başka bir deyişle, Amazon SEO, en üstteki öğelerinizi göndermektir. Sonuç olarak - genel satış olasılığınızı maksimuma çıkarmak için. Bu şekilde, A9 arama sıralaması algoritmasının esas olarak yürütme faktörleri üzerine oynadığı açıkça belli oluyor (aksi takdirde, verilen her öğenin canlı alışveriş kullanıcılarıyla şimdiye kadar ne kadar verimli olduğunu bize anlatanlar). Sonuç olarak, SEO'ların çoğu, aslında kalabalık çevrimiçi pazar üzerinde listelenen her bir öğe için arama sıralamasını belirlemek için kullanılan A9 için en yaygın olarak aşağıdaki faktörleri tanır. İşte, bunlar:

  • Tıklama Oranı (TO) - Amazon ürün listenizi ziyaret eden tüm aktif kullanıcılar için hesaplanan gerçek tıklama oranını gösteren ana çevrimiçi ölçütleri ifade eder. Ürün listelemenizin çevrimiçi performansı ve ziyaret ettiğiniz her potansiyel müşterinin genel davranış kalıpları temel alınarak oluşturulduğu bilinmektedir.

  • Dönüşüm oranı - A9 arama sıralaması algoritması tarafından kaç muhtemel müşterinin tıklanarak gerçek alıcılara başarıyla dönüştürüldüğünü belirlemek için kullanılan ikinci en önemli metrik olarak bilinir.

  • E-ticaretteki herhangi bir SEO –  hizmetinin nihai hedefi, açık bir şekilde gerçek net satışları maksimuma çıkarmak için durduğundan, Müşteri Başına Gelir (RPC) - neredeyse açıklayıcı olmamalıdır. Bu kadar!

Ana Boyutlar E-ticaret SEO Hizmetleri tarafından kapsanan

Amazon'un sıralama algoritmasının tamamen kendi başına benzersiz olduğu göz önüne alındığında, genel performans örüntüleri her zaman, Google'ın kendisi gibi diğer büyük arama motorlarıyla ilişkili olanlara karşı güçlü bir şekilde zıt olarak görülmektedir. Yani, Amazon'ın arama işlevleri hakkında en azından temel bilgiye sahip olmak, e-ticarette gerçekten iyi SEO hizmetler kılan şeyleri anlamamız için yeterli olacaktır. Aşağıda, Amazon optimizasyonunun temel araçlarını hızlı bir şekilde inceleyelim - tüm süreçte çekirdek olan iyi hedeflenmiş bir anahtar kelime araştırmasından başlayarak, orada da çok önemli olduğu bilinen doğru anahtar kelime konumunu takip ederek sonuna kadar Amazon'daki ürün listelemenizin ana bileşenleri ile ilgili birkaç temel gereklilik ve optimizasyon önerisi ile (yani, Ürün Başlığı, Madde İşaret Listelerinin listesi ve Ürün Tanımı gibi). Burada, e-ticaretteki SEO hizmetleri hakkında bilmeniz gereken her şey geliyor; Amazon çevrimiçi ise bunu göstermek için iyi bir örnek alınarak satılıyor.

Anahtar Kelime Araştırma, E-ticarette SEO Hizmetlerinin Temelidir

Çok zahmetli görünebilir, ancak karşı karşıya gelelim - Amazon'da listelenen ürünler, canlı ürün kullanıcıları tarafından yalnızca belirli ürün listesinde yer alan anahtar kelimelerle eşleşen belirli bir arama terimi için bulunabilir. İşte bu yüzden, iyi hedeflenmiş ve yeterince derin bir anahtar kelime araştırması yapmak, burada her şeyden önce gelir. Ve oldukça zaman alıcı ve kesinlikle emek gerektiren bir görev olduğunu ispatlayabilmesine rağmen ana hedef anahtar kelimelerin doğru kümesini keşfetmek ve bunları ürün listeleme boyunca en uygun yerlere yerleştirmek her zaman hiçbir şey olmamalıdır ama en güçlü önceliğiniz. Orada gerçekten vazgeçilmez bir şey var, itiraf etmeliyim. En yaygın olarak, Amazon ürünlerine yönelik oldukça faydalı bir anahtar kelime araştırması, orada alışveriş yapan canlı kullanıcıların sunduğu gerçek sayıdaki sorgulara, bunların kullanım sıklığına ve orijinal arama hacimlerine (tabii ki ölçülecek Amazon pazarı, yalnızca Google'ın Web üzerindeki dizininde tahmin edilmek yerine).

Anahtar Kelime Türü / Konumu Dikkate Değer olarak önemlidir

Amazon'daki ürün listelemenizde doğru anahtar kelime yerleşiminin birincil kuralları. Ve aşağıda, sadece e-ticaretteki apt SEO hizmetleri için vazgeçilmez olan, öne çıkan önemin sadece olağanüstü özelliklerini ana hatlarıyla açıklayacağım.

  • Ürün Başlığı (ürünün adı) - daima en güçlü anahtar kelimeleri bırakıp potansiyel olarak uzun kuyruklu arama terimlerini kazanmak için en iyi yeriniz olacaktır. Bu şekilde, en değerli anahtar kelime öğelerinizin başlığınızın başlangıcına yakın olmasını öneriyorum. Aynı zamanda, kullanıcılar arasında popülerlik kazanıyor olan eşanlamlıları ve LSI kombinasyonlarını kullanmakla onlarla uyumlu olmanızı sağlayın. Bununla birlikte, Ürün Başlığı için öğe markası, ürün adı, temel özellikler / faydalar gibi ürün boyutuna ve miktarına (mümkünse) başka herhangi bir şeyin ötesinde yalnızca aşağıdaki öğeler tasarlanmıştır.

  • Madde İmtiyaz Noktaları ve Ürün Tanımı - aksi takdirde, maddenin temel özellikleri / faydaları. Öncelikle, bu bölümlerin müşteriler tarafından aranabilir olduğunu unutmayın. Bu, uzun kuyruklu anahtar kelimeleri ve en alakalı arama kombinasyonlarınızı kullanarak sonuçta alıcıyı olabildiğince ikna edici görünmelerini sağlamak için vurgulamanız gerektiği anlamına gelir. Bunu yaparken, tüm bitiş noktalama işaretlerinden kaçınmanın yanı sıra yalnızca tamamen alakalı olmayan veya hatta açıkça promosyonel ayrıntıları (örneğin açıkça belirtilmiş fiyatlandırma ayrıntıları) hariç tutarak ürünün beşten fazla özellik vurgulamayı unutmayın yapılır.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2023, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

16468937756

Telegram

Semaltsupport