Stop guessing what′s working and start seeing it for yourself.
Login or register
Q&A
Question Center →

Herkes tam olarak ne ücretli SEO hizmetleri benim web sitesi için yapabileceğini biliyor mu?

Arama Motoru Optimizasyonu (aksi takdirde, ücretli SEO hizmetleri) Profesyonel hizmetler web siteniz veya blogunuz için iyi bir çok şey yapabilirsiniz. Süreç genel web sitesi yapısını, sayfa içeriğini, sayfa dışı SEO'u ve diğer bazı teknik şeyleri geliştirmeyi içerir. Sonuçta - ana hedef anahtar kelimelerinizle oluşturulan ilgili bir istek sorgusunu girdikten sonra web kaynağınızın daha fazla kullanıcı tarafından görülebilmesi için iyileştirilmesi (aksi halde optimizasyon). Cidden, bir web sitesi başarıyla devam eden bir organik trafik akışı aldığında - kesinlikle daha karlı bir iş olma ihtimali var, değil mi? Aşağıda, uzman sınıfı ücretli SEO hizmetleri ile tam olarak neye sahip olabileceğinizi göstereceğim söyleniyor. Bu nedenle, endüstrideki büyük tecrübeye sahip SEO'ların nitelikli bir ekibi tarafından sizin için geliştirilebilecek temel özellikleri hızlı bir şekilde inceleyelim.

Ücretli SEO Hizmetleri Kapsamlı Başlıca Alanlar

Web sitesi arama optimizasyonunun çeşitli ana unsurları vardır, bunların her biri ilgili önemli alanlara ayrılmıştır . Teknik SEO ile başlayacağım - En yaygın olarak, Kod Verimliliği, Web Sitesi Hızı, Mobil Yanıt Verme, SSL / HTTPS ile ilgili optimizasyon çalışmaları içeriyor. Ardından Sayfa İçi ve Meta Açıklaması, Sayfa Başlıklarının (başka şekilde, Başlıkların) yanı sıra Sayfa İçeriği'nin optimizasyonunu da içeren On-Page SEO'un alanı gelir. Ücretli SEO hizmetleri tarafından kapsanan son alan, genellikle Sosyal Medya ve Organik Bağlantı kurma ile ilgili tüm işlemleri içeren Off-Page SEO'dur. Bu yüzden, hızlı bir şekilde, SEO hizmetleri ekip uzmanları tarafından ele alınan web sitenize veya blogunuza yapabileceklerini daha iyi anlamak için bahsedilen alanların her birinden geçelim.

Birinci Seviye. Teknik SEO

Kod Verimliliği

Web sitesi optimizasyonunda teknik SEO'nun en önemli faktörleri arasında geliştirme aşamasında kullanılan kodun etkinliği var. Basitçe belirtmek gerekirse, verimsiz olarak optimize edilmiş kod çoğunlukla sonuçta çok yavaş sayfa yükleme hızının yanı sıra koddan metne hızlı yanıt verme oranına, yani Google arama motoru tarafından dizine ekleme konusunda çok yavaş seyreltilir. Başka bir deyişle, web sayfanızın alanının daha az kod gerektirmesi için iyi optimize edildiği göz önüne alındığında, Google'ın kendisinin verilen sayfanın anlamsal anlamını "anlaması" daha kolay olacaktır. Sonuç olarak, kod verimliliğini artırmak, web kaynağınızın sıralamasında daha iyi bir potansiyel oluşturacaktır. Bu kadar.

Web Sitesi Hızı

Sonraki iyi ücretli SEO hizmetleri tarafından yapılması gereken sayfa yükleme hızını minimuma getiriyor. İdeal olarak 2,5 saniyenin altında bir yerde durmalıdır - aksi takdirde, Google tarafından kesinlikle sağlıksız bir kullanıcı deneyimi olarak değerlendirilecektir. Ve Google'ın kendisine ve sıralama algoritmasına göre çevrimiçi arama, kullanıcı tarafından girilen belirli bir sorgu üzerine en doğru sonuçların verilmesiyle ilgilidir ve mümkün olan en kısa sürede kullanılabilir olması gerekir. Web sitenizde veya blogunuzda iyi bir sayfa yükleme hızı sağlama nedeni zaten iyi kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra, kaçınılmaz olarak, ilgili SERP'lerin listesinde daha fazla tanıtıma değer kılan, oldukça iyi bir sıralamalı single olarak Google tarafından görülecektir ( aka Arama Motoru Sonuç Sayfaları). Sonuç olarak, sayfa yükleme hızını yükseltmek için gerekli olan genel çalışmalar artık bir tür lüks değil - varsayılan olarak her web sitesinden beklenen korkunç bir zorunluluk halini alıyor. Elbette, onunla ilgili aramada öne çıkmak istiyorsanız.

Mobil Duyarlılık

Web sitenizin performansının bir diğer önemli yanı, mobil yanıt vermenin yeterli bir seviyesidir. Genel olarak ele alındığında, iyi optimize edilmiş mobil yanıt verme yeteneği, eski eski masaüstü bilgisayarları yerine, genellikle akıllı telefonlarla veya tabletlerle arama yapan kullanıcılara ince tarama deneyimi sunabilmek için her bir web sayfasını doğru bir şekilde görüntüleme olanağı anlamına gelir. Sonuçta, bir web sitesinin mobil uyumlu bir sürümünü sunmak, özellikle son yıllarda güçlü bir sıralama faktörü haline geldi. Ve bu, mobil duyarlı bir web kaynağının, çevrimiçi kullanıcıların daha geniş bir kitleyi tarafından gösterilmesine her zaman daha iyi şans verdiği anlamına gelir; bu, ilgili SERP'lerin üstü ile belirgin şekilde görüntülenir. 

SSL / HTTPS

Günümüzde gittikçe artan sayıda çevrimiçi kullanıcı, web sitelerini, en az güvenlik riskine sahip olabilecek minimum tarama güvenliği sağlayan bir tarama güvenliği sağlayan web kaynaklarını tercih ediyor. Malware tarafından yakalandı. SSL / HTTPS sertifikaları (başka türlü Secure Socket Layer) yoluyla koruma güvenliğinin modern çevrimiçi tarama deneyiminin vazgeçilmez bir parçası haline geldiğini söylemeye gerek yoktur. Bu nedenle, Google'ın kendisi bu gereksinime uygun gelen web kaynaklarına sıralamada öncelik vermektedir. Elbette, kendi web sitenizle birlikte SERP listesinde yok olmayı istemiyorsanız, değil mi?

İkinci kat. Sayfa Başlığı ve Meta Açıklamaları

Genel olarak, meta açıklamasıyla birlikte sayfa başlığı (aksi halde, meta veriler), en azından iki nedenden ötürü modern ücretli SEO hizmetlerinde önemli bir rol oynar. Her şeyden önce, bu sayfa içi öğelerin, en iyi performans gösteren hedef anahtar kelimeleriniz ve uzun kuyruk arama ifadelerinizle gömülmesi amaçlanmaktadır - yalnızca Google arama motorunun her web sayfasının ne hakkında olduğunu "okumak" ve "anlamak" için yardımcı olmak için (aksi halde, anlamsal anlamını "anladı" anlamaya çalışın). Diğer tarafta sayfa başlıkları ve meta açıklamaları muhtemelen web siteniz veya blogunuzla en yakın niş rakipleri arasında fark yaratmak için iyi bir fırsat sunan en iyi yerlerdir. Diğer bir deyişle, bu sayfa içi öğeler, uzman SEO'ların uygun bir ekibi tarafından eşanlamlılığa ilişkin en avantajlı uygulamaların yanı sıra, her verilen anahtar kelime tabanlı ifade içinde farklı değişiklikler ve kelime varyasyonları kullanan yararlanıcı planların geri kalanı ile optimize edildiğinde - Ödenen SEO hizmetleri her zaman kendilerini haklı çıkarır. Sayfadaki optimizasyon gibi gelişmiş uygulamalar, kullanıcı ziyareti başına zaman, hemen çıkma oranı ve TO (tıklama oranı) gibi ölçülebilir şekilde daha iyi bir kullanıcı etkileşimi web sayfası metriği sunmak içindir. Bu şekilde, Google arama motoru, optimize edilmiş sayfalarınızın pazardaki rakiplerinizin sahibi olduğu kullanıcılardan çok daha zayıf kullanıcı etkileşimi ölçümleriyle yetersiz kalması ihtimalini doğuracak.

Başlıkları

Daha önce de belirttiğim gibi, Google arama motoru, web sayfalarınız iyi yapılandırılmış ve sezgisel bir tarzda yapılandırıldığında onu seviyor..Elbette, ana H1 ve H2 başlıklarının doğru kullanımı, sayfalı içeriğin yapılandırılmış, kullanışlı ve kullanıcı dostu bir şekilde görüntülenmesine yardımcı olur. Dahası, yüksek kaliteli SEO açısından, ana başlıklarla her şeyi yerine getirmek, Google'ın kendisinin çok daha fazla makro fikir belirlemesinin daha kolay olacağı anlamına geliyor. Web kaynağınızın yapısı için sağlıklı bir temel oluşturan üstbilgilerin düzgün bir şekilde kullanılması, üst sıralamalarınıza katkıda bulunan büyük bir alt alan olarak düşünülmelidir. Bazen, H1 başlığınızın basit bir revizyonu (örneğin ana sayfanızda doğrudan bulunanlar) bile önemli ölçüde derecelendirmenizi değiştirebilir. Ve verilen her işletme sahibi veya acemi web yöneticisi, sayfa içi optimizasyonun tüm içeriğini ve çıkışlarını bilmediği için, ücretli SEO hizmetleri, ilerleme sıralamasında çok hızlı olmayan veya hatta gittikçe gerileyen bir hızla sıkıntı yaşayan gerçek bir kurtuluş haline gelebilir.

Sayfa Başı İçerik

Endüstride büyük tecrübeye sahip olan her uzman SEO, en üst seviyeyi hatırlar - içerik her zaman kraldır. Başka bir deyişle, canlı kullanıcıya gerçek değer katan, yüksek kalitede benzersiz bir sayfa içeriği - muhtemelen, dizinde her web sayfası için sıralama konumunu belirleme konusunda Google tarafından düşünülen en önemli faktördür. Basitçe belirtmek gerekirse, içerik kalitenizin kendisi ve ana hedef anahtar kelimeleriniz için optimize edilmiş şekilde - tam kullanıcı ziyareti başına ortalama süre ve hemen çıkma oranı gibi çekirdek kullanıcı-katılım metriklerini yönlendiren şeydir. Dahası, web kaynağınızın her sayfasında görülen oldukça iyi bir içerik, sıralama açısından çok daha güvenilir ve uzun süreli ilerleme sağlayabilir. Rakiplerinizin sizi bu kadar üstesinden gelmesi kolay olmayacak. Bu nedenle, nitelikli reklam metin ekipleri ile birlikte tam teşekküllü ücretli SEO hizmetleri için başvurmanızın her zaman elinizin altında olacağına inanıyorum - herhangi bir koşulda sizin için iyi bir karar ve gerçekten akıllıca bir seçim olacaktır.

Üçüncü Seviye. Off-Page SEO

Sosyal Medya ve Bağlantı Bina

Off-page SEO (yani, sosyal medya ve bağlantı kurma) büyük araçlar üzerinde iyi çalışıyor, genel olarak Taken web kaynağınızın etki alanı yetkisini geliştirmenin şartları ve çevrimiçi varlığın genel seviyesi (aksi takdirde, "güvenilirlik" veya hem canlı kullanıcılar hem de Google'ın arama motorlarını tarama amaçlı tanımak için iyi sıralamaya hak kazanma yeteneği). Basitçe söylemek gerekirse, sosyal medyanın doğru kullanımı, büyük arama motorlarına güçlü bir sıralama sinyali vermek üzere işletme web siteniz veya blogunuz için güçlü bir marka bilinci oluşturabilir. Aynı zamanda, geri bağlantı portföyünüz artık yalnızca iyi bir kelime sözcüsü tavsiyesi değil, Google için üçüncü en güçlü sıralama faktörü olarak görülüyor. Bu nedenle tam organik ve doğal bağlantı kurma genellikle çoğumuzun düşünebileceğinden daha zorlu hale gelir. Bu nedenle, şahsen, uzmanlara bağlı olmak için sayfa dışı optimizasyonla bu hassas görevi planlamanızı tavsiye ediyorum; bu nedenle, ücretli SEO hizmetleri için başvurmak, orada tavsiye edilecek veya en azından web siteniz için yüksek kaliteli bir bağlantı portföyü oluşturmaya geldiğinde veya blog - doğal ve organik.

Post a comment

Post Your Comment
© 2013 - 2021, Semalt.com. All rights reserved

Skype

semaltcompany

WhatsApp

+16468937756

Telegram

Semaltsupport